"ARCTOWSKI"
STACJA POLSKIEJ AKADEMII NAUK W ANTARKTYCE

Stacja "Arctowski" :: Wyprawy :: Wyprawy: 33 - 21

Wyprawy: 33 - 21


33. Wyprawa (2008-2009)

Grupa letnia techniczna: Stanisław BAŃKA, Tomasz BOBROWSKI, Tadeusz CIEŚLUK, Michał JUSZYŃSKI, Janusz KOZDRACH, Kazimierz POŁEĆ, Jarosław ROSZCZYK, Janusz SŁOWIŃSKI
Grupa letnia naukowa: Piotr ANGIEL, Piotr BORSUK, Paweł BYLINA, Katarzyna CHWEDORZEWSKA, Katarzyna DELURA, Anna GASEK, Piotr GŁOWACKI, Jakub GRZESIAK, Dorota GÓRNIAK, Katarzyna JANKOWSKA, Tomasz JANKOWSKI, Małgorzata KORCZAK, Krzysztof KRAJEWSKI, Ryszard LIGOWSKI, Bartłomiej LUKS, Jerzy NAWROCKI, Maria OLECH, Anna PANASIUK-CHODNICKA, Magdalena PAŃCZYK, Zoltan PESKAY (Węgry), Aleksander ŚWIĄTECKI, Andrzej TATUR, Siergiej WIERCHULICZ (Rosja), Marek ZDANOWSKI - kierownik grupy naukowej, Grzegorz ZIELIŃSKI, Magdalena ŻMUDA-BARANOWSKA
 
Grupa zimująca:
stoją od lewej:
Andrzej WYRAZ - PTS, zodiak
Zbigniew ROMANOWSKI - radio-elektronik 
Paweł MAJEWSKI - energetyk
Tomasz MLEKICKI - mechanik
klęczą od lewej:
Tadeusz SOBCZAK - monitoring (kierownik grupy zimującej)
Marek SULIMA - elektryk
    
 
 
 
Flaga “The Explorers Club” na "Arctowskim" (2008-2009)        więcej >>
 
 
32. Wyprawa (2007-2008)

Grupa letnia techniczna: Robert Chruściński, Tadeusz Cieśluk, Artur Dzieniszewski, Krzysztof Gajda, Anna Kalbarczyk, Lechosław Kumoch, Michał Offierski, Kazimierz Połeć, Jarosław Roszczyk
Grupa letnia naukowa: Krzysztof Banach, Grzegorz Gryziak, Tomasz Janecki, Anna Kidawa, Zdzisław Laskowski, Tomasz Łękarski, Marta Markowska, Piotr Osyczka, Anna Panasiuk-Chodnicka, Mariusz Potocki, Magdalena Rokicka, Marek Rzepecki, Agniaszka Tatarek, Krzysztof Zdzitowiecki
Grupa zimująca: Stanisław Bańka, Mikołaj Golachowski (kierownik), Waldemar Kowalski, Marek Kraszula, Mirosław Nowak, Miłosz Skierniewski, Grzegorz Wierzbicki, Adrian Witas 

31. Wyprawa (2006-2007)

Grupa letnia techniczna: Tadeusz Cieśluk, Michał Kaczmarczyk, Marcin Klisz, Wiesław Kołodziejski, Wiesław Nankiewicz, Kazimierz Połeć, Jarosław Roszczyk, Waldemar Swołek, Krzysztof Zubek
Grupa letnia naukowa: Piotr Angiel, Błeżej Błażejewski, Katarzyna Chwedorzewska, Andrzej Gaździcki, Mikołaj Golachowski, Małgorzata Korczak, Anna Kostecka, Krzysztof Krajewski, Jerzy Nawrocki, Magdalena Offierska, Maria Olech, Magdalena Pańczyk, Mariusz Potocki, Rafał Pudełko, Marek Rzepecki, Andrzej Tatur, Agnieszka Wasiłowska
Grupa zimująca: Paweł Cygan, Mariusz Czarnul, Lech Dunin-Brzeziński, Tomasz Łękarski, Michał Offierski (kierownik), Jan Rzewnicki 

30. Wyprawa (2005 – 2006)

Grupa letnia: Katarzyna Chwedorzewska, Mikołaj Golachowski, Wiesław Kołodziejski, Irina Kozeretska (Ukraina), Marta Markowska, Maria Olech, Jarosław Roszczyk
Grupa zimująca: Piotr Angiel, Paweł Balcerzak, Stanisław Bańka, Julita Biszczuk, Michał Kaczmarczyk, Przemysław Kukurowski, Krzysztof Lipszyc, Michał Nerka, Jacek Piszczek, Mariusz Potocki, Aleksander Ryabokon, Waldemar Swołek, Leszek Wilczyński (kierownik) 

29. Wyprawa (2004 – 2005)

Grupa letnia: Adam Barcikowski, Tomasz Janecki, Anna Kidawa, Marta Markowska, Stanisław Rakusa-Suszczewski, Waldemar Wojciechowski
Grupa zimująca: Paweł Chabiera, Tadeusz Cieśluk, Tadeusz Dołęga, Krzysztof Gajda, Wiesław Kołodziejski, Marek Kraszula, Arkadiusz Nędzarek (kierownik), Michał Offierski, Jerzy Orłowski, Witold Staszewski, Katarzyna Stepanowska 

28. Wyprawa (2003 – 2004)

Grupa letnia: Michał Adamczyk, Krzysztof Cackowski, Tomasz Janecki, Anna Kidawa, Marta Markowska, Stanisław Rakusa-Suszczewski, Marek Zdanowski, Magdalena Żmuda
Grupa zimująca: Stanisław Bańka, Wojciech Fidryk, Andrzej Grotha, Krzysztof Jagodziński, Maciej Kiepuszewski, Łukasz Kołodziejski, Wiesław Kołodziejski (kierownik), Ryszard Kuczyński, Piotr Ochwanowski, Agnieszka Pociecha, Piotr Winogrodzki 

27. Wyprawa (2002 – 2003)

Grupa letnia: Andrzej Gaździcki, Krzysztof Krajewski, Jarosław Roszczyk, Andrzej Solecki, Andrzej Tatur
Grupa zimująca: Anna Delimat, Mikołaj Golachowski, Aleksander Karp, Tomasz Koterski, Wojciech Majewski (kierownik), Krzysztof Pekowski, Józef Piwowar, Andrzej Przybycin, Waldemar Roszczyk, Bohdan Sobiewski, Rusłan Szabowicz (Ukraina), Andrzej Wyraz 

26. Wyprawa (2001 – 2002)

Grupa letnia: Czesław Chołdyński, Marek Krywul, Maria Olech, Włodzimierz Pisarek, Jerzy Smykla
Grupa zimująca: Paweł Chabiera, Mariusz Duchnowski, Irena Giełwanowska, Wiesław Kołodziejski, Robert Lasecki, Paweł Loro (kierownik), Michał Offierski, Mirosław Stefański, Andrzej Świątkowski, Lech Wiśniewski, Adam Wincenciak 

25. Wyprawa (2000 – 2001)

Grupa letnia: Krzysztof Birkenmajer, Emil Nalborczyk, Rafał Pudełko, Stanisław Rakusa-Suszczewski
Grupa zimująca: Katarzyna Chwedorzewska, Tadeusz Dołęga, Tomasz Janecki (kierownik), Jakub Juszczyński, Robert Maguza, Bogdan Marcis, Arkadiusz Nędzarek, Alfred Pietrzykowski, Bohdan Sobiewski, Daniel Świejkowski, Leszek Wilczyński, Jerzy Zieliński

24. Wyprawa (1999 – 2000)

Grupa letnia:, Piotr Borsuk i Anna Kidawa (członkowie wyprawy peruwiańskiej na statku "Humboldt") Magdalena Owczarek, Marek Zdanowski
Grupa zimująca: Sebastian Baranowski (kierownik), Andrzej Drążyk, Marek Kłębek, Anita Kozińska, Marek Kraszula, Janusz Małaszkiewicz, Bartłomiej Muża, Kazimierz Połeć, Roman Połeć, Jarosław Roszczyk, Waldemar Roszczyk, Tadeusz Sowa, Volker Maldonado (PERU) 

23. Wyprawa (1998 – 1999)

Grupa letnia: Adam Barcikowski, Ewa Kamler, Stanisław Rakusa-Suszczewski, Marcin Sękowski, Piotr Węgleński
Grupa zimująca: Piotr Battke, Zbigniew Battke (kierownik), Robert Chruściński, Jan Czabrowski, Marek Juchnowicz-Bierbasz, Dariusz Kalata, Marian Kulak, Roman Moc, Rafał Pudełko, Piotr Tederko, Lech Wiśniewsk, Sławomir Zblewski 

22. Wyprawa (1997 – 1998)

Grupa letnia: Joanna Kulesz (uczestniczyła tylko w rejsie), Stanisław Rakusa-Suszczewski, Jarosław Roszczyk.
Grupa remontowa: Marcin Michalec, Włodzimierz Szymański, Jarosław Woźnica, Andrzej Zubek, Krzysztof Zubek, Krzysztof Załuski, Włodzimierz Załuski
Grupa zimująca: Tadeusz Cieśluk, Andrzej Drążyk, Tomasz Janecki, Anna Kidawa (kierownik), Bogdan Marcis, Marian Matyszewski, Stanisław Mirański, Alfred Pietrzykowski, Marek Prudzyński, Robert Zaporowski, Wiktor Saporowski, Wiesław Saruga, Maciej Stronczak, Jan Swołek, Waldemar Swołek, Iwona Zwolska 

21. Wyprawa (1996 – 1997)

Grupa letnia: Piotr Caputa, Andrzej Gaździnki, Katarzyna Salwicka, Piotr Węgleński
Grupa zimująca: Bohdan Czarnecki, Tomasz Jaremek, Piotr Kittel, Wojciech Kittel, Henryk Kirewicz, Andrzej Klimowicz, Marek Kraszula, Robert Maguza, Bogumił Osiński, Jarosław Rudka, Albin Siółkowski, Witold Staszewski, Tomasz Zadróżny (kierownik)
 
 
 
Projekt, realizacja, opieka serwisowa: ARKTOS © 2012 IBB PAN ZBA